Taisyklės

Bendra informacija

1. Pateiktos taisyklės („Taisyklės“) nustato bendradarbiavimo ir bendravimo sąlygas tarp vartotojo ir Driftas.lt. Santykiai, kurių nereglamentuoja šios Taisyklės arba reglamentuoja juos iš dalies, yra reguliuojami Lietuvos Respublikos teisės aktais.

2. Užsiregistravę vartotojai sutinka gauti Driftas.lt naujienlaiškius, kurių tikslas pateikti klientams papildomas naudas, pirmiesiems pranešti apie akcijas ir naujienas, informuoti apie renginius ir perduoti kitą lojaliems klientams skirtą informaciją.

3. Vartotojas užpildydamas ir pateikdamas naujienlaiškio prenumeravimo formą („Formą“) patvirtina, kad yra susipažinęs su Taisyklėmis, Duomenų privatumo nuostatomis, su jomis sutinka ir įsipareigoja jų laikytis. Driftas.lt neatsako klientui, kuris iš dalies ar visiškai nesusipažino su Taisyklėmis, Duomenų privatumo nuostatomis, nors turėjo tokią galimybę.

4. Driftas.lt pasilieka teisę bet kada visiškai arba iš dalies keisti Taisykles, prieš tai pranešusi kliento elektroniniu paštu.

Ką gauna registruotas vartotojas?

Registruotas vartotojas gauna specialius naujienlaiškius, kuriais Driftas.lt praneša apie geriausias ir naujausias akcijas, nuolaidas, naujienas, renginius, žaidimus, loterijas, dovanas ir kitas naudas vartotojams.

Kaip tvarkomi vartotojo asmeniniai duomenys?

Jūsų el. pašto adresu atsiųsime Driftas.lt registruotiems nariams skirtus naujienlaiškius, pasiūlymus ir kitą naudingą informacijai apie taikomas nuolaidas, akcijas, renginius ir žaidimus. Galėsite bet kada atsisakyti pranešimų gavimo.

Išsiuntę pranešimus el. paštu taip pat rinksime statistinę informaciją apie tai, ar atsidarėte el. laišką, kuriuo siunčiamas naujienlaiškis. Tam naudojame specialią technologiją, vadinamuosius „švyturėlius“. Tai mažyčiai vieno taško paveiksliukai. Nuorodą į juos įterpiame į el. laišką ar naujienlaiškio tekstą. Kai atsidarote naujienlaiškį, nuoroda aktyvuojate ir mes fiksuojame, kad paveikslėlis buvo atidarytas ir kuriuo laiku. Tokiu būdu atpažįstame, kad naujienlaiškį atsidarėte ar perskaitėte.

Kai skaitote naujienlaiškį, taip pat galime atpažinti, kokiame įrenginyje skaitote naujienlaiškį, kokias nuorodas naujienlaiškyje paspaudžiate, kokiame mieste esate. Ši statistika mums reikalinga, kad galėtume pateikti Jums kuo aktualesnę informaciją, kuo patogiau. Šiuos duomenis galime rinkti, jeigu sutinkate, kad Jūsų įrenginyje būtų įrašyti slapukai.

Duomenų gavėjai

Kad galėtume siųsti Jums naujienlaiškius ir tai darytume kuo efektyviau, naudojame tam pritaikytus informacinių technologijų įrankius. Todėl Jūsų duomenis gali matyti naujienlaiškių valdymo ir el. pašto pranešimų siuntimo sistemos bei SMS siuntimo sistemos teikėjas, reklaminių kampanijų rengimo ir kūrimo paslaugų teikėjas, interneto svetainės paieškos optimizavimo paslaugų teikėjas, interneto svetainės programavimo paslaugų teikėjas, interneto svetainės turinio valdymo sistemos ir svetainės talpinimo paslaugų teikėjas tiek, kiek tai reikalinga minėtos svetainės veikimui ir turinio valdymui užtikrint.

Jūsų duomenis visada laikome saugiai ir reikalaujame, kad tai užtikrintų visi mūsų partneriai ir teikėjai.

Jokiais atvejais Jūsų duomenų neparduodame.

Duomenų saugojimo terminai

Jūsų el. pašto adresą saugome ne ilgiau kaip dvejus metus po jūsų paskutinės reakcijos (atidarymo, skaitymo) į pranešimą, nebent atsisakytumėt pranešimų gavimo anksčiau.

Statistinė naujienlaiškių skaitomumo informacija paprastai naudojama iki 2 metų.

Jūsų teisės

Turite teisę bet kada atsisakyti pranešimų gavimo, paspausdami nuorodą „Atsisakyti“ gaunamuose pranešimuose, arba rašydami mums el. paštu info@driftas.lt

Šiuo el. paštu kreipkitės ir tada, jeigu norėsite susipažinti su mūsų tvarkomais Jūsų asmens duomenimis arba jeigu matysite, kad mūsų tvarkomi duomenys apie Jus yra netikslūs arba pasikeitę.

Skundą dėl asmens duomenų tvarkymo galite pateikti valstybinei asmens duomenų inspekcijai, A. Juozapavičiaus g. 6, 09310 Vilnius, tel. (8 5) 271 2804, 279 1445, faks. (8 5) 261 9494, el. paštas ada@ada.lt.